ITT Cannon, LLC CIR030RFP-18-22S-F80-T12
CIR030RFP-18-22S-F80-T12 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030RFP-18-22S-F80-T12
Brief Description
CIR 3C 3#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
CIR030RFP-18-22S-F80-T12.pdf
Availability of CIR030RFP-18-22S-F80-T12
QUANTITY
CIR030RFP-18-22S-F80-T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030RFP-18-22S-F80-T12
Internal Part NumberEIS-CIR030RFP-18-22S-F80-T12
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030RFP-18-22S-F80-T12
Related LinksCIR030RFP-18, CIR030RFP-18-22S-F80-T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030RFP-18-22S-F80-T12 Details Description
Related parts for CIR030RFP-18-22S-F80-T12
TERM RING INSUL 22-18AWG #10 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 25W datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.1A SOT323 datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS 2MM R/A SOLDER datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 30 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf