ITT Cannon, LLC CIR030RFP-28-21P-F80-VO
CIR030RFP-28-21P-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR030RFP-28-21P-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 37C 37#16 FR PIN RECP
Datasheet Download
CIR030RFP-28-21P-F80-VO.pdf
Availability of CIR030RFP-28-21P-F80-VO
QUANTITY
CIR030RFP-28-21P-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030RFP-28-21P-F80-VO
Internal Part NumberEIS-CIR030RFP-28-21P-F80-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030RFP-28-21P-F80-VO
Related LinksCIR030RFP-2, CIR030RFP-28-21P-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030RFP-28-21P-F80-VO Details Description
Related parts for CIR030RFP-28-21P-F80-VO
RELAY TELECOM DPDT 10MA 12V datasheet.pdf
Connector Header 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
IC GATE AND/NAND QUINT 28-PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 2A 20HTSSOP datasheet.pdf
IC AMP AUD STER D 2X12W 32SO datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS .8MM W/BOSS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
HDI RECP ASSY 2 ROW 20 POS datasheet.pdf
CAP TRIM 0.8-11PF 750V SURF MNT datasheet.pdf
CAP CER 100PF 10V NP0 0805 datasheet.pdf