TDK Corporation CKCM25X7R1H222M060AK
CKCM25X7R1H222M060AK picture photo
Mfg. Part Number
CKCM25X7R1H222M060AK
Brief Description
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0504
Datasheet Download
CKCM25X7R1H222M060AK.pdf
Availability of CKCM25X7R1H222M060AK
QUANTITY
CKCM25X7R1H222M060AK Order Process
Ship out your order
Specifications of CKCM25X7R1H222M060AK
Internal Part NumberEIS-CKCM25X7R1H222M060AK
Standard Package1
SeriesCKC
PackagingCut Tape (CT)
Capacitance2200pF
Tolerance±20%
Voltage - Rated50V
Circuit TypeIsolated
Temperature CoefficientX7R
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0504 (1410 Metric)
Size / Dimension0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CKCM25X7R1H222M060AK
Related LinksCKCM25X7R1, CKCM25X7R1H222M060AK Datasheet, TDK Corporation Distributor
CKCM25X7R1H222M060AK Details Description
Related parts for CKCM25X7R1H222M060AK
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 24V datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 73.2 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM datasheet.pdf
CABLE FUJITSU STRIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 12V 10UA datasheet.pdf