Murata Electronics North America CKM-L20F1H103Z-T2
CKM-L20F1H103Z-T2 picture photo
Mfg. Part Number
CKM-L20F1H103Z-T2
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CKM-L20F1H103Z-T2.pdf
Availability of CKM-L20F1H103Z-T2
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CKM-L20F1H103Z-T2 Order Process
Ship out your order
Specifications of CKM-L20F1H103Z-T2
Internal Part NumberEIS-CKM-L20F1H103Z-T2
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CKM-L20F1H103Z-T2 today.
SeriesCKM-L20F1H
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CKM-L20F1H103Z-T2
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCKM-L20F, CKM-L20F1H103Z-T2 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CKM-L20F1H103Z-T2 Details Description
Related parts for CKM-L20F1H103Z-T2
IC FPGA 196 I/O 352MBGA datasheet.pdf
IC CTLR/FET HOT SWAP 12V 12-PLLP datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 55NS 52PLCC datasheet.pdf
IC DVR RS485/RS422 QUAD 16SOIC datasheet.pdf
BD EVAL 20MA PRECISE LDO BD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 39 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE EFD 910NH N49 datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf