Intematix Corporation CL-835-R100-PC
CL-835-R100-PC picture photo
Mfg. Part Number
CL-835-R100-PC
Brief Description
CHROMALIT ROUND 80CRI 100MM DIA
Datasheet Download
CL-835-R100-PC.pdf
Availability of CL-835-R100-PC
QUANTITY
CL-835-R100-PC Order Process
Ship out your order
Specifications of CL-835-R100-PC
Internal Part NumberEIS-CL-835-R100-PC
Standard Package20
Category Optoelectronics
FamilyOptics - Remote Phosphor
SeriesChromaLit™ Round
TypeRemote Phosphor Light Source
Lens Style/SizeRound with Flat Top, 100mm
Conversion Efficacy (lm/Wrad)(typ)205
Viewing Angle115°
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL-835-R100-PC
Related LinksCL-835-, CL-835-R100-PC Datasheet, Intematix Corporation Distributor
CL-835-R100-PC Details Description
Related parts for CL-835-R100-PC
TOOL STAKING datasheet.pdf
Connector Receptacle 64 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR LT YLW datasheet.pdf
FZ4 HG HISPD BOX 4-CAM.NPN datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf