Intematix Corporation CL-835-R34-XT
CL-835-R34-XT picture photo
Mfg. Part Number
CL-835-R34-XT
Brief Description
CHROMALIT ROUND 34MM DIA
Datasheet Download
CL-835-R34-XT.pdf
Availability of CL-835-R34-XT
QUANTITY
CL-835-R34-XT Order Process
Ship out your order
Specifications of CL-835-R34-XT
Internal Part NumberEIS-CL-835-R34-XT
Standard Package50
Category Optoelectronics
FamilyOptics - Remote Phosphor
SeriesChromaLit™ XT
TypeRemote Phosphor Light Source
Lens Style/SizeRound with Flat Top, 34mm
Conversion Efficacy (lm/Wrad)(typ)205
Viewing Angle-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL-835-R34-XT
Related LinksCL-835, CL-835-R34-XT Datasheet, Intematix Corporation Distributor
CL-835-R34-XT Details Description
Related parts for CL-835-R34-XT
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V 10% BP 1206 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN datasheet.pdf
CONN HEADER DL R/A TIN 52POS datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 datasheet.pdf