Susumu CL2LAAT016D-C-T1
CL2LAAT016D-C-T1 picture photo
Mfg. Part Number
CL2LAAT016D-C-T1
Manufacturer
Product Category
Delay Lines
Brief Description
IND DELAY LINE 160PS 1 OHM SMD
Datasheet Download
CL2LAAT016D-C-T1.pdf
Availability of CL2LAAT016D-C-T1
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CL2LAAT016D-C-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of CL2LAAT016D-C-T1
Internal Part NumberEIS-CL2LAAT016D-C-T1
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesDelay Line
Standard Package100
Category Inductors, Coils, Chokes
FamilyDelay Lines
SeriesCL2L
PackagingTape & Reel (TR)
Delay Time160ps
Tolerance±10%
Current100mA
DC Resistance (DCR)1 Ohm Max
Impedance100 Ohm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL2LAAT016D-C-T1
Related LinksCL2LAAT0, CL2LAAT016D-C-T1 Datasheet, Susumu Distributor
CL2LAAT016D-C-T1 Details Description
Related parts for CL2LAAT016D-C-T1
TERM BLOCK PLUG 24POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 290MA 740 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 34.8KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 16pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
Connector Socket 23 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf