Panduit CLT125N-.75M630
CLT125N-.75M630 picture photo
Mfg. Part Number
CLT125N-.75M630
Manufacturer
Product Category
Spiral Wrap, Expandable Sleeving
Brief Description
TUBING CORRUGATED SLIT 1.25"
Datasheet Download
CLT125N-.75M630.pdf
Availability of CLT125N-.75M630
QUANTITY
CLT125N-.75M630 Order Process
Ship out your order
Specifications of CLT125N-.75M630
Internal Part NumberEIS-CLT125N-.75M630
Category Cables, Wires - Management
FamilySpiral Wrap, Expandable Sleeving
SeriesCLT
TypeSlit Wrap (Slit Harness)
Diameter1.500" (38.10mm)
Diameter - Maximum-
Length750' (228.6m)
MaterialPolyamide
FeaturesCorrugated, Heat Stabilized
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CLT125N-.75M630
Related LinksCLT125N, CLT125N-.75M630 Datasheet, Panduit Distributor
CLT125N-.75M630 Details Description
Related parts for CLT125N-.75M630
RES 100 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC 12-BIT DATA ACQ SYS 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 66.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.1V 0.15A SNT6A datasheet.pdf
IC BATT CHARGER LI+ 14TDFN datasheet.pdf
SHORT LINK PRE-ASSY 5MM 10POLE datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505 datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 50V X7R SMD datasheet.pdf
IC FPGA 260 I/O 572FBGA datasheet.pdf
HEATSHRINK THERMTRANS datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
CAP POLYMER 82UF 20% 20V T/H datasheet.pdf