Bourns Inc. CM322522-R68ML
CM322522-R68ML picture photo
Mfg. Part Number
CM322522-R68ML
Brief Description
FIXED IND 680NH 260MA 550 MOHM
Datasheet Download
CM322522-R68ML.pdf
Availability of CM322522-R68ML
QUANTITY
CM322522-R68ML Order Process
Ship out your order
Specifications of CM322522-R68ML
Internal Part NumberEIS-CM322522-R68ML
Material - CoreFerrite
Inductance680nH
Tolerance±20%
Current Rating260mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)550 mOhm Max
Q @ Freq25 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant135MHz
Operating Temperature-20°C ~ 100°C
Frequency - Test25.2MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.086" (2.20mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CM322522-R68ML
Related LinksCM32252, CM322522-R68ML Datasheet, Bourns Inc. Distributor
CM322522-R68ML Details Description
Related parts for CM322522-R68ML
IC OPAMP GP 85KHZ 8DIP datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 8POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/2W .25% AXIAL datasheet.pdf
ALIGNMNT KIT FOR AEAT-9000-1GSH0 datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 10W DO213AB datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP POLYMER 820UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf