Laird Technologies - Signal Integrity Products CM3822R151R-10
CM3822R151R-10 picture photo
Mfg. Part Number
CM3822R151R-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE ARRAY COM MODE 150 OHM SMD
Datasheet Download
CM3822R151R-10.pdf
Availability of CM3822R151R-10
QUANTITY
CM3822R151R-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CM3822R151R-10
Internal Part NumberEIS-CM3822R151R-10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
SeriesCM
PackagingTape & Reel (TR)
Filter TypePower or Data Line
Number of Lines6
Inductance-
Current5A
DC Resistance (DCR)20 mOhm Max
Impedance150 Ohm
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm)
Height (Max)0.301" (8.40mm)
Package / CaseVertical, 12 Flat Lead
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CM3822R151R-10
CM3822R151R-10 Details Description
Related parts for CM3822R151R-10
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210 datasheet.pdf
CONN PLUG 85POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 3.58MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA PLUG-RP TNC PLUG datasheet.pdf
SEALING RING GWDR M32-NP datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
INSULATION ANVIL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf