Vishay/Beyschlag CMB02070X2202GB200
CMB02070X2202GB200 picture photo
Mfg. Part Number
CMB02070X2202GB200
Brief Description
RES SMD 22K OHM 2% 1W 0207
Datasheet Download
CMB02070X2202GB200.pdf
Availability of CMB02070X2202GB200
QUANTITY
CMB02070X2202GB200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMB02070X2202GB200
Internal Part NumberEIS-CMB02070X2202GB200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Power (Watts)1W
Temperature Coefficient-
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMB02070X2202GB200
Related LinksCMB02070X, CMB02070X2202GB200 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
CMB02070X2202GB200 Details Description
Related parts for CMB02070X2202GB200
1060 POWER ENTRY MODUL 10A 70C datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.1V 0.25A 4WLCSP datasheet.pdf
RES SMD 1.21K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf