Vishay/Dale CMF65320R00BEEB
CMF65320R00BEEB picture photo
Mfg. Part Number
CMF65320R00BEEB
Brief Description
RES 320 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Datasheet Download
CMF65320R00BEEB.pdf
Availability of CMF65320R00BEEB
QUANTITY
CMF65320R00BEEB Order Process
Ship out your order
Specifications of CMF65320R00BEEB
Internal Part NumberEIS-CMF65320R00BEEB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1,000
SeriesCMF
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)320
Tolerance±0.1%
Power (Watts)1.5W
CompositionMetal Film
FeaturesFlame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 175°C
Package / CaseAxial
Supplier Device PackageAxial
Size / Dimension0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMF65320R00BEEB
Related LinksCMF6532, CMF65320R00BEEB Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CMF65320R00BEEB Details Description
Related parts for CMF65320R00BEEB
IC EEPROM 16KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 3.6864MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 26POS datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 14POS DUAL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
IC MCU ARM 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf