Bourns Inc. CMH322522-R33ML
CMH322522-R33ML picture photo
Mfg. Part Number
CMH322522-R33ML
Brief Description
FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
Datasheet Download
CMH322522-R33ML.pdf
Availability of CMH322522-R33ML
QUANTITY
CMH322522-R33ML Order Process
Ship out your order
Specifications of CMH322522-R33ML
Internal Part NumberEIS-CMH322522-R33ML
Material - CoreFerrite
Inductance330nH
Tolerance±20%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)400 mOhm Max
Q @ Freq30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant300MHz
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Frequency - Test25.2MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.095" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMH322522-R33ML
Related LinksCMH3225, CMH322522-R33ML Datasheet, Bourns Inc. Distributor
CMH322522-R33ML Details Description
Related parts for CMH322522-R33ML
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
FUSE RESETTABLE 6A 30V RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
RES 113 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SDRAM 16M 166MHZ 60BGA datasheet.pdf