Bourns Inc. CMH322522-R39KL
CMH322522-R39KL picture photo
Mfg. Part Number
CMH322522-R39KL
Brief Description
FIXED IND 390NH 450MA 450 MOHM
Datasheet Download
CMH322522-R39KL.pdf
Availability of CMH322522-R39KL
QUANTITY
CMH322522-R39KL Order Process
Ship out your order
Specifications of CMH322522-R39KL
Internal Part NumberEIS-CMH322522-R39KL
Material - CoreFerrite
Inductance390nH
Tolerance±10%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)450 mOhm Max
Q @ Freq30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant250MHz
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Frequency - Test25.2MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.095" (2.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMH322522-R39KL
Related LinksCMH3225, CMH322522-R39KL Datasheet, Bourns Inc. Distributor
CMH322522-R39KL Details Description
Related parts for CMH322522-R39KL
OSC XO 25.175MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 340K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.24 OHM 1/2W 0805 WIDE datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 240PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf