Sensata Technologies/Airpax CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V picture photo
Mfg. Part Number
CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
Datasheet Download
CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V.pdf
Availability of CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
QUANTITY
CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
Internal Part NumberEIS-CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
FamilyCircuit Breakers
SeriesCMLHP
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating200A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V Details Description
Related parts for CMLHPK11-1RLS5-52-200.-A-01-V
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
45POS VERT MALE CONN JACKSCREWS datasheet.pdf
DIN-SIGNAL 2B006MS-3,0C1-2 datasheet.pdf
POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
Connector Header 30 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 45A ADD-A-PAK datasheet.pdf
KIT REF DES XILINX W/GS2970A datasheet.pdf
CONN BOTTOM 8POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V THRU HOLE datasheet.pdf