Laird Technologies - Signal Integrity Products CMX1211Z321B-10
CMX1211Z321B-10 picture photo
Mfg. Part Number
CMX1211Z321B-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE ARRAY COM MODE SMD
Datasheet Download
CMX1211Z321B-10.pdf
Availability of CMX1211Z321B-10
QUANTITY
CMX1211Z321B-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMX1211Z321B-10
Internal Part NumberEIS-CMX1211Z321B-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package420
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMX1211Z321B-10
CMX1211Z321B-10 Details Description
Related parts for CMX1211Z321B-10
TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC datasheet.pdf
LED GRN/RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
SHELF FIXED 26X17.8X1.74" BE/GY datasheet.pdf
IC GATE AND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PST 10A 24V datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
RES 76.8 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 10.1A 11.44 MOHM datasheet.pdf