Laird Technologies - Signal Integrity Products CMX1616Z401B-10
CMX1616Z401B-10 picture photo
Mfg. Part Number
CMX1616Z401B-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE ARRAY COM MODE SMD
Datasheet Download
CMX1616Z401B-10.pdf
Availability of CMX1616Z401B-10
QUANTITY
CMX1616Z401B-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMX1616Z401B-10
Internal Part NumberEIS-CMX1616Z401B-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package312
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMX1616Z401B-10
CMX1616Z401B-10 Details Description
Related parts for CMX1616Z401B-10
REGULATOR 12V 14A PRGMBLE HORZ datasheet.pdf
VARISTOR 324V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
IC UNIV BUS DVR 18BIT 56BGA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 16BIT QUAD 64-LFCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 137 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 806 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD datasheet.pdf