Bel Fuse Inc. CN0966A10A05S9-000
CN0966A10A05S9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A10A05S9-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A10A05S9-000.pdf
Availability of CN0966A10A05S9-000
QUANTITY
CN0966A10A05S9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A10A05S9-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A10A05S9-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A10A05S9-000
Related LinksCN0966A10, CN0966A10A05S9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A10A05S9-000 Details Description
Related parts for CN0966A10A05S9-000
RES SMD 54.9 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 30 OHM 3% 50W datasheet.pdf
TRIMMER 470 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1/3W 0805 WIDE datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 64.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE MARKER CLI M 2-4 RS/SW datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 28POS THRUHL datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
CAP FILM 470 NF 10% 310VAC RADIA datasheet.pdf