Bel Fuse Inc. CN0966A12A03S10-200
CN0966A12A03S10-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A12A03S10-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A12A03S10-200.pdf
Availability of CN0966A12A03S10-200
QUANTITY
CN0966A12A03S10-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A12A03S10-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A12A03S10-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A12A03S10-200
Related LinksCN0966A12, CN0966A12A03S10-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A12A03S10-200 Details Description
Related parts for CN0966A12A03S10-200
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FILTER MULTI-STAGE PERFORM 10A datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS R/A .100 TIN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
RES 191 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ADC 12BIT 8CH 200-500KSPS datasheet.pdf
Connector Socket 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 10% 1.2KV RADIAL datasheet.pdf