Bel Fuse Inc. CN0966A12A03S9-140
CN0966A12A03S9-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A12A03S9-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A12A03S9-140.pdf
Availability of CN0966A12A03S9-140
QUANTITY
CN0966A12A03S9-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A12A03S9-140
Internal Part NumberEIS-CN0966A12A03S9-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A12A03S9-140
Related LinksCN0966A12, CN0966A12A03S9-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A12A03S9-140 Details Description
Related parts for CN0966A12A03S9-140
IC MCU 8BIT 16K 24MHZ OTP 44PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO -12V 0.5A TO220F datasheet.pdf
CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 8-DIP datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 600W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf