Bel Fuse Inc. CN0966A12A12P6-200
CN0966A12A12P6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A12A12P6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 P PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A12A12P6-200.pdf
Availability of CN0966A12A12P6-200
QUANTITY
CN0966A12A12P6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A12A12P6-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A12A12P6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A12A12P6-200
Related LinksCN0966A12, CN0966A12A12P6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A12A12P6-200 Details Description
Related parts for CN0966A12A12P6-200
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
POCKET POUCH W/ASST CABLE TIES datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V Z5U AXIAL datasheet.pdf
FILTER EMC/RFI DIN RAIL MNT 8A datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC SMC datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
RJ45 VERTICAL LED SHIELDED datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf