Bel Fuse Inc. CN0966A14A04S9-140
CN0966A14A04S9-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A04S9-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A14A04S9-140.pdf
Availability of CN0966A14A04S9-140
QUANTITY
CN0966A14A04S9-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A04S9-140
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A04S9-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A04S9-140
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A04S9-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A04S9-140 Details Description
Related parts for CN0966A14A04S9-140
IC CODE HOP ENCODR/TRNSPOND 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS datasheet.pdf
SWITCH DIP 8POS RA SEALED datasheet.pdf
IC OPAMP GP 750KHZ 8SO datasheet.pdf
CAP TANT POLY 22UF 4V 0805 datasheet.pdf
IC CPLD 288MC 7.5NS 256FBGA datasheet.pdf
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SKT datasheet.pdf