Bel Fuse Inc. CN0966A14A07S8-000
CN0966A14A07S8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A07S8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 7C 7#16 S TH PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A14A07S8-000.pdf
Availability of CN0966A14A07S8-000
QUANTITY
CN0966A14A07S8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A07S8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A07S8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A07S8-000
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A07S8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A07S8-000 Details Description
Related parts for CN0966A14A07S8-000
RES SMD 2.05K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
ESD HANDLER 6X6-1/2X2-1/4 datasheet.pdf
IC DRIVER HEX NON-INV 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
SENSOR RETROREFLECT PNP 2M METAL datasheet.pdf
IPD 6.5-2MM NONSHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf