Bel Fuse Inc. CN0966A14A15S9-200
CN0966A14A15S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A15S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A14A15S9-200.pdf
Availability of CN0966A14A15S9-200
QUANTITY
CN0966A14A15S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A15S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A15S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A15S9-200
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A15S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A15S9-200 Details Description
Related parts for CN0966A14A15S9-200
Connector Header 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
PIANO STYLE DIP SWITCH datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0606 datasheet.pdf
LED BCKLT DVR MOD 6CH I2C QFN datasheet.pdf
Connector Receptacle 7 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 0.100 SMD R/A AU datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 3W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64QFN datasheet.pdf
IC MCU 32BIT FLASH datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf