Bel Fuse Inc. CN0966A16A10P8-000
CN0966A16A10P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A16A10P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 P PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A16A10P8-000.pdf
Availability of CN0966A16A10P8-000
QUANTITY
CN0966A16A10P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A16A10P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A16A10P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A16A10P8-000
Related LinksCN0966A16, CN0966A16A10P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A16A10P8-000 Details Description
Related parts for CN0966A16A10P8-000
FERRITE CHIP 470 OHM 250MA 0402 datasheet.pdf
CONN CAP DB9 WR SOCKET W/FLANGE datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
OSC XO 1.5GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2450K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 437 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CIR 38C 38#12 FR SKT PLUG RTAN datasheet.pdf
RES 28K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS CABL PIN SLD CUP datasheet.pdf