Bel Fuse Inc. CN0966A16A10S6-200
CN0966A16A10S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A16A10S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A16A10S6-200.pdf
Availability of CN0966A16A10S6-200
QUANTITY
CN0966A16A10S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A16A10S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A16A10S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A16A10S6-200
Related LinksCN0966A16, CN0966A16A10S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A16A10S6-200 Details Description
Related parts for CN0966A16A10S6-200
POT 50K OHM 1/20W LOGARITHMIC datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 90NS 48TSOP datasheet.pdf
BASE ONLY FOR E3A2 SENSOR datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 30A 0.26 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SST 8MSOP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC STEREO AUDIO CODEC 1.8V 32QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
HI-RES LENS 8MM datasheet.pdf