Bel Fuse Inc. CN0966A16A10S7-000
CN0966A16A10S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A16A10S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A16A10S7-000.pdf
Availability of CN0966A16A10S7-000
QUANTITY
CN0966A16A10S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A16A10S7-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A16A10S7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A16A10S7-000
Related LinksCN0966A16, CN0966A16A10S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A16A10S7-000 Details Description
Related parts for CN0966A16A10S7-000
RES SMD 330 OHM 20% 1/10W 0805 datasheet.pdf
KIT CONN DIP20/SO20 ST7MDT10 datasheet.pdf
LED DRAGON CLEAR 21.6MM DIA datasheet.pdf
KIT DESIGN RF 5.8GHZ COM-DCT datasheet.pdf
MOTOR BRUSHED DC GEAR 10W 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
WTB 1.25 WAFER 180 SMT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
RES 24 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf