Bel Fuse Inc. CN0966A18A08P9-140
CN0966A18A08P9-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A18A08P9-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 8C 8#12 P TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A18A08P9-140.pdf
Availability of CN0966A18A08P9-140
QUANTITY
CN0966A18A08P9-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A18A08P9-140
Internal Part NumberEIS-CN0966A18A08P9-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A18A08P9-140
Related LinksCN0966A18, CN0966A18A08P9-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A18A08P9-140 Details Description
Related parts for CN0966A18A08P9-140
RES SMD 12 OHM 5% 3W Z BEND datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOP datasheet.pdf
CONN SPRING 42POS SNGL .410 SMD datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 250MA 300 MOHM datasheet.pdf
LED PANEL MNT 12MM GREEN 12VDC datasheet.pdf
RECEIVER FIBER OPTIC 600NM 1MBD datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.930" 3MM 2LD datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER datasheet.pdf
TERMINAL,COPALUM R 8 10MM datasheet.pdf