Bel Fuse Inc. CN0966A18A14S9-040
CN0966A18A14S9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A18A14S9-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 14C 14#16 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A18A14S9-040.pdf
Availability of CN0966A18A14S9-040
QUANTITY
CN0966A18A14S9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A18A14S9-040
Internal Part NumberEIS-CN0966A18A14S9-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A18A14S9-040
Related LinksCN0966A18, CN0966A18A14S9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A18A14S9-040 Details Description
Related parts for CN0966A18A14S9-040
REG VOLT 5V AMP 1.0A TAB HOR SMT datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFJ08A/AE08/AFH08T datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 9POS 1MM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.4A 117 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Socket 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERM MARKER datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf