Bel Fuse Inc. CN0966A20A16S6-200
CN0966A20A16S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A20A16S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 16C 16#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A20A16S6-200.pdf
Availability of CN0966A20A16S6-200
QUANTITY
CN0966A20A16S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A20A16S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A20A16S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A20A16S6-200
Related LinksCN0966A20, CN0966A20A16S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A20A16S6-200 Details Description
Related parts for CN0966A20A16S6-200
IC GATE NOR 1CH 2-INP 5-TSOP datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RING TONGUE 12-10AWG PIDG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 11POS STRGHT PINS datasheet.pdf
IC ANLG VID LINE TRPL 20-QFN datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 100MA 3.6 OHM SMD datasheet.pdf
IC FPGA 72 I/O 84PLCC datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN datasheet.pdf
CONN HDR 49POS 0.100 SMD datasheet.pdf