Bel Fuse Inc. CN0966A22A12S7-040
CN0966A22A12S7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A12S7-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A22A12S7-040.pdf
Availability of CN0966A22A12S7-040
QUANTITY
CN0966A22A12S7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A12S7-040
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A12S7-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A12S7-040
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A12S7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A12S7-040 Details Description
Related parts for CN0966A22A12S7-040
IC PLL FREQ SYNTHESIZER 16TSSOP datasheet.pdf
21P MTA100 CONN ASSY F/T NATL datasheet.pdf
CA/ASSY,MP,8P,GRA,ENHCD,C5 datasheet.pdf
CONN ADAPT N PLUG TO BNC JACK datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 16pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22.6K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4SKT SLD CUP datasheet.pdf
ENCODER MECH PC 19POS SINGLE datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W DO216 datasheet.pdf