Bel Fuse Inc. CN0966A22A12S8-040
CN0966A22A12S8-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A12S8-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A22A12S8-040.pdf
Availability of CN0966A22A12S8-040
QUANTITY
CN0966A22A12S8-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A12S8-040
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A12S8-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A12S8-040
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A12S8-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A12S8-040 Details Description
Related parts for CN0966A22A12S8-040
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 20V 10% 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
T-STRUT 16.85"X1" FOR CARD RACK datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 124 OHM 1% 5W datasheet.pdf
RES 7.68K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf