Bel Fuse Inc. CN0966A22A19S9-200
CN0966A22A19S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A19S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A22A19S9-200.pdf
Availability of CN0966A22A19S9-200
QUANTITY
CN0966A22A19S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A19S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A19S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A19S9-200
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A19S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A19S9-200 Details Description
Related parts for CN0966A22A19S9-200
CAP CER 1000PF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 365K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
FAN GUARD PLASTIC 80MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 200W datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 470 OHM 5% 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT SKT datasheet.pdf