Bel Fuse Inc. CN0966A22A32PNY140
CN0966A22A32PNY140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A32PNY140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 P PLUG AN
Datasheet Download
CN0966A22A32PNY140.pdf
Availability of CN0966A22A32PNY140
QUANTITY
CN0966A22A32PNY140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A32PNY140
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A32PNY140
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A32PNY140
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A32PNY140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A32PNY140 Details Description
Related parts for CN0966A22A32PNY140
RES SMD 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 datasheet.pdf
INSULATOR CIRCULAR TO66 datasheet.pdf
JACK .032"-.046" .317"L SLD MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A 8SOIC datasheet.pdf
RES 10K OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
HEADER VERTICAL MALE 508MM 6C datasheet.pdf