Bel Fuse Inc. CN0966A22A55S8-200
CN0966A22A55S8-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A55S8-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A22A55S8-200.pdf
Availability of CN0966A22A55S8-200
QUANTITY
CN0966A22A55S8-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A55S8-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A55S8-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A55S8-200
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A55S8-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A55S8-200 Details Description
Related parts for CN0966A22A55S8-200
CONN HEADER 7POS 2MM VERT GOLD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20DIP datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SPI 16SSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A SOT223-6 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 4.3K OHM 0404 datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR DGTL 8-TSSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CBL 1COND 18AWG 300V SLATE 1000' datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS LOW 7PPM datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf