Bel Fuse Inc. CN0966A24A30S7-140
CN0966A24A30S7-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A24A30S7-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A24A30S7-140.pdf
Availability of CN0966A24A30S7-140
QUANTITY
CN0966A24A30S7-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A24A30S7-140
Internal Part NumberEIS-CN0966A24A30S7-140
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A24A30S7-140
Related LinksCN0966A24, CN0966A24A30S7-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A24A30S7-140 Details Description
Related parts for CN0966A24A30S7-140
IC TXRX 60V RS485/RS422 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIP SWITCH datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf