Bel Fuse Inc. CN0966A24A30S7-140
CN0966A24A30S7-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A24A30S7-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A24A30S7-140.pdf
Availability of CN0966A24A30S7-140
QUANTITY
CN0966A24A30S7-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A24A30S7-140
Internal Part NumberEIS-CN0966A24A30S7-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A24A30S7-140
Related LinksCN0966A24, CN0966A24A30S7-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A24A30S7-140 Details Description
Related parts for CN0966A24A30S7-140
CONN SPRING 51POS SNGL .370 SMD datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
COUPLER 10DB H STYLE 2GHZ-4GHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf