Bel Fuse Inc. CN0966A24A43P8Y140
CN0966A24A43P8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A24A43P8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 P PLUG A
Datasheet Download
CN0966A24A43P8Y140.pdf
Availability of CN0966A24A43P8Y140
QUANTITY
CN0966A24A43P8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A24A43P8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A24A43P8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A24A43P8Y140
Related LinksCN0966A24, CN0966A24A43P8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A24A43P8Y140 Details Description
Related parts for CN0966A24A43P8Y140
CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
IC PROSLIC/CODEC DUAL 64TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
LED POWER 3W COOL WHITE 90LM SMD datasheet.pdf
RES 417K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 DSH datasheet.pdf
LED ORANGE DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
Connector Socket 72 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
REFERENCE DESIGN ZL88821L datasheet.pdf
INSERTION/EXTRACT TOOL TO 32 PIN datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 8.5A 20.3 MOHM datasheet.pdf