Bel Fuse Inc. CN0966B10S02SNY140
CN0966B10S02SNY140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B10S02SNY140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
CN0966B10S02SNY140.pdf
Availability of CN0966B10S02SNY140
QUANTITY
CN0966B10S02SNY140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B10S02SNY140
Internal Part NumberEIS-CN0966B10S02SNY140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B10S02SNY140
Related LinksCN0966B10, CN0966B10S02SNY140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B10S02SNY140 Details Description
Related parts for CN0966B10S02SNY140
MOSFET N-CH 60V 22A D2PAK-3 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS R/A HPI T/H datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 26POS 5A datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
60718-9 FEED FINGER GUIDE datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN HDR 43POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf