Bel Fuse Inc. CN0966B10S05S10Y140
CN0966B10S05S10Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B10S05S10Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
CN0966B10S05S10Y140.pdf
Availability of CN0966B10S05S10Y140
QUANTITY
CN0966B10S05S10Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B10S05S10Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B10S05S10Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B10S05S10Y140
Related LinksCN0966B10, CN0966B10S05S10Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B10S05S10Y140 Details Description
Related parts for CN0966B10S05S10Y140
CONN HEADER 10POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 11MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
RES 350 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP SCREW HEX 1/4-20 datasheet.pdf
RES 430 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
LED XLAMP XP-G 2850K WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 3.3NF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf