Bel Fuse Inc. CN0966B14S04S8-000
CN0966B14S04S8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B14S04S8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 4#12 S TH PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B14S04S8-000.pdf
Availability of CN0966B14S04S8-000
QUANTITY
CN0966B14S04S8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B14S04S8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B14S04S8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B14S04S8-000
Related LinksCN0966B14, CN0966B14S04S8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B14S04S8-000 Details Description
Related parts for CN0966B14S04S8-000
IC FPGA 404 I/O 676FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 64TAP 10K 24-TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X8R 0603 datasheet.pdf
RES 18.2K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 14POS SKT datasheet.pdf