Bel Fuse Inc. CN0966B22G12P8-000
CN0966B22G12P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22G12P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH PLUG LC
Datasheet Download
CN0966B22G12P8-000.pdf
Availability of CN0966B22G12P8-000
QUANTITY
CN0966B22G12P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22G12P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B22G12P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22G12P8-000
Related LinksCN0966B22, CN0966B22G12P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22G12P8-000 Details Description
Related parts for CN0966B22G12P8-000
OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 100PPM datasheet.pdf
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 300MW SOD523 datasheet.pdf
CABLE ASSEM 2MM 50POS M-M 6" datasheet.pdf
FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 909K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOD IR RCVR 33KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT datasheet.pdf