Bel Fuse Inc. CN0966B22G12PN-140
CN0966B22G12PN-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22G12PN-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B22G12PN-140.pdf
Availability of CN0966B22G12PN-140
QUANTITY
CN0966B22G12PN-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22G12PN-140
Internal Part NumberEIS-CN0966B22G12PN-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22G12PN-140
Related LinksCN0966B22, CN0966B22G12PN-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22G12PN-140 Details Description
Related parts for CN0966B22G12PN-140
CONN RECEPT 3POS W/RAMP SL156 datasheet.pdf
NOISE FILTER 2 MODE 220 OHM SMD datasheet.pdf
FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.5V 8SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F datasheet.pdf
RES SMD 1.87K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 20% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.475 OHM 1% 10W datasheet.pdf