Bel Fuse Inc. CN0966B22G32PNY140
CN0966B22G32PNY140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22G32PNY140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 P TH PLUG
Datasheet Download
CN0966B22G32PNY140.pdf
Availability of CN0966B22G32PNY140
QUANTITY
CN0966B22G32PNY140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22G32PNY140
Internal Part NumberEIS-CN0966B22G32PNY140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22G32PNY140
Related LinksCN0966B22, CN0966B22G32PNY140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22G32PNY140 Details Description
Related parts for CN0966B22G32PNY140
CONN HEADER .100 DUAL STR 22POS datasheet.pdf
JUMPER-H1506TR/A3049R/H1506TR 5" datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 50V 10% AXIAL datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 10-DFN datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1156FCBGA datasheet.pdf
7/8" TIN COPPER TUBE SLEEVE 100' datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 31POS SKT datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN RECEPT 30POS 0.4MM SMD datasheet.pdf