Bel Fuse Inc. CN0966B22G39SNY140
CN0966B22G39SNY140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22G39SNY140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 27#20 12#16 S TH PLU
Datasheet Download
CN0966B22G39SNY140.pdf
Availability of CN0966B22G39SNY140
QUANTITY
CN0966B22G39SNY140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22G39SNY140
Internal Part NumberEIS-CN0966B22G39SNY140
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22G39SNY140
Related LinksCN0966B22, CN0966B22G39SNY140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22G39SNY140 Details Description
Related parts for CN0966B22G39SNY140
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTR 10A datasheet.pdf
IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CLIP ALLIGATOR SUREGRIP LARGE datasheet.pdf
TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
FUSE GLASS 500MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CAT 6 PATCH CORD 1' GR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf