Bel Fuse Inc. CN0966B24G30P8-000
CN0966B24G30P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G30P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P TH PLUG LC
Datasheet Download
CN0966B24G30P8-000.pdf
Availability of CN0966B24G30P8-000
QUANTITY
CN0966B24G30P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G30P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G30P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G30P8-000
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G30P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G30P8-000 Details Description
Related parts for CN0966B24G30P8-000
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPDT datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT ROTARY datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE GAUGE datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf