Bel Fuse Inc. CN0966B24G30S7-040
CN0966B24G30S7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G30S7-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
CN0966B24G30S7-040.pdf
Availability of CN0966B24G30S7-040
QUANTITY
CN0966B24G30S7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G30S7-040
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G30S7-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G30S7-040
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G30S7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G30S7-040 Details Description
Related parts for CN0966B24G30S7-040
SLEEVE EXP BLK 0.50" (12.7MM) datasheet.pdf
CONN F JACK STR 75 OHM datasheet.pdf
CONN SOCKET 40POS .5MM SMD datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 50V R2H 0402 datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
RES 0.681 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf