Bel Fuse Inc. CN0966B24G57P8Y140
CN0966B24G57P8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G57P8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 57C 2#12 55#20 P TH PLUG
Datasheet Download
CN0966B24G57P8Y140.pdf
Availability of CN0966B24G57P8Y140
QUANTITY
CN0966B24G57P8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G57P8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G57P8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G57P8Y140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G57P8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G57P8Y140 Details Description
Related parts for CN0966B24G57P8Y140
IC TXRX LO PWR TIA/EIA-485 8SOIC datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 25W datasheet.pdf
IC XDCP SGL 256TAP 100K 14-TSSOP datasheet.pdf
COVER FOR R/A RTT JACK SNGL BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 150MW SMINI3 datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 270MA 1.4 OHM datasheet.pdf
POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
DSUB 25 F CRIMP F0 FLO ZINC datasheet.pdf