Bel Fuse Inc. CN0966B24S30S10-000
CN0966B24S30S10-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24S30S10-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B24S30S10-000.pdf
Availability of CN0966B24S30S10-000
QUANTITY
CN0966B24S30S10-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24S30S10-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B24S30S10-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24S30S10-000
Related LinksCN0966B24, CN0966B24S30S10-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24S30S10-000 Details Description
Related parts for CN0966B24S30S10-000
IC Z8 GP MCU 16K OTP 48SSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 10POS PCB TIN datasheet.pdf
IC DAC 12BIT R-R SC70-6 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/2.8V SOT23-6 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TIE HARNESS MNT HEAT STABILNYL datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf