Bel Fuse Inc. CN0966B24S43S10Y140
CN0966B24S43S10Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24S43S10Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 S PLUG S
Datasheet Download
CN0966B24S43S10Y140.pdf
Availability of CN0966B24S43S10Y140
QUANTITY
CN0966B24S43S10Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24S43S10Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24S43S10Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24S43S10Y140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24S43S10Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24S43S10Y140 Details Description
Related parts for CN0966B24S43S10Y140
CONN PLUG 11POS W/SOCKET CRIMP datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE I2C 16TSSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 3A DO201AD datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
RES 657 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 19.6K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
IC VCXO 800MHZ 16QFN datasheet.pdf